تاسیس

شرکت هگمتان درب امیر در سال ۱۳۹۲ به منظور تولید درب های مقاوم در برابر حریق تاسیس گردید و تاکنون راه پرفراز و نشیب رشد و پیشرفت تکنولوژی در کشور را با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است. همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد. بدیهی است بالا بردن کیفیت محصولات  ارائه شده در چهارچوب استانداردهای وضع شده در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. لکن دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش‌های راهبردی ما در کار است. نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت هگمتان درب امیر تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

خط تولید درب ضدحریق هگمتان درب امیر
خط تولید درب ضدحریق هگمتان درب امیر

چرا هگمتان درب امیر؟

شرکت هگمتان درب امیر واحد تخصصی تولید درب های مقاوم در برابر حریق با خط تولید مکانیزه و با دستگاه های اتوماتیک این امکان را به شما می دهد که امنیت و آسایش ساختمان خود را در مواجهه با آتش تثبیت نمایید. از این نظر خط تولید درب های ضد حریق را برای اولین بار در غرب کشور با کمک خداوند متعال و کمک مهندسین مجرب راه اندازی کردیم و پس از گذشت چند سال از سابقه این گروه صنعتی برخود می بالیم که توانسته‌ایم به لطف باری تعالی و برخورداری از کادر مجرب طراحی، مهندسی و فنی و اجرایی رضایت کلی کارفرمایان و همکاران محترم را در زمینه تولید درب ضدحریق به عنوان سندی از کیفیت و عمل به تعهداتمان در کوله بار خود داشته باشیم. دربهای ضد حریق تولید شده در کارخانه درب امیر دارای امنیت بالا و کیفیت مطلوب در خدمت هموطنان گرامی می باشد.

خط تولید درب ضدحریق هگمتان درب امیر 2
خط تولید درب ضدحریق هگمتان درب امیر 2

آماده‌ی همکاری

شرکت هگمتان درب امیر آمادگی کامل خود را در راستای اهداف مدیران محترم شرکت ها و ادارات اعلام داشته و درجهت هرگونه همکاری دستان گرم شما را می فشارد. خط تولید درب های ضد حریق جهت استفاده در سازمان ها، ادارات، آپارتمانها، بیمارستانها و برج های تجاری می تواند نقش بسزایی در زمینه امنیت و جلوگیری از بروز آتش سوزی ایفا نماید .از طرفی تفکر اقتصادی نسل جدید ایجاب می نماید که امنیت سرمایه و زندگی خود را همواره مورد اطمینان قرار دهد. امید است که تجربه و تخصص مان در راستای برآوردن هرچه بهتر نیاز های مشتریان گرامی و سرافرازی و خودکفایی کشور عزیزمان در زمینه درب های مقاوم مفید واقع گردد.دربهای ضد حریق تولید شده در کارخانه درب امیر دارای امنیت بالا و کیفیت مطلوب در خدمت هموطنان گرامی می باشد.