شرکت هگمتان امیر درب

شرکت هگمتان درب امیر واحد تخصصی تولید درب های مقاوم در برابر حریق با خط تولید مکانیزه و با دستگاه های اتوماتیک این امکان را به شما می دهد که امنیت را تجریه کنید و اهمیت زمان را در حفظ سرمایه های جانی و مالی،ثانیه به ثانیه لمس نمائید

 

واحد های سازمانی

مدیریت

امروزه، سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه سریعتر از دیگران تغییرات پیوسته پیرامونی را رصد کرده و از فرصت های گـذرا بهــره مند شوند؛ مـا نیــز با یاری خداوند بزرگ به عنوان مجموعه ای قدرتمند و پیشرو در زمینه تولید درب های مقاوم در برابر حریق، با بهره گیری از تجربه گرانسنگ پدری از سال 1330 و حرکـت در مسیر نوآوری، سازمانی چـابک و منطبق بر استانداردهای جهـانی بنیـان نهاده‌ایم و از بــدو تأسیس شرکت هگمتان درب امیر در سال 1392، با طرح‌ ریــزی استراتژی‌های توسعه‌ محــور و تهاجمی و با خلق سبد محصولات باکیفیت و جـامع و نیز تشکیــل تیــمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجـود آورده ایم تا در راستای مأموریت خود ، که همان کمک به ارتقای ایمنی انسان در برابر شعله های قدرتمند و بی رحم آتش است، آینـده‌ای روشن و ایمن را فراروی این وادی پراهمیت به ‌تصویر درآوریم و موجبات رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان را فراهم سازیم .

مدیریت امیر درب

واحد اداری

یکی از واحدهای این شرکت که موجب سازماندهی بهتر تجهیزات و نیروی انسانی می­‌شود، واحد اداری است. از مهم‌ترین وظایف این واحد می‌­توان به اجرای سیاست‌ها و خط‌مشی‌­های شرکت در زمینه‌های مربوط به امور اداری، استخدامی و پشتیبانی، نظارت بر حسن انجام فعالیت‌های واحدهای تابعه، تهیه و تنظیم آیین‌نامه‌ها، بخش‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های اداری لازم، برنامه‌ریزی در جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز، تهیه طرح‌های مربوط به رفاه عمومی کارکنان و نظارت بر اجرای طرح‌های مزبور و نیز نظارت بر اجرای مقررات استخدامی اشاره نمود.

واحد حسابداری

واحد حسابداری در این شرکت صنعتی یکی از واحدهای حائز اهمیت بوده که در موفقیت شرکت­ نقش مفیدی داشته و آن را از تاثیر حسابداری در رونق کسب و کار مطلع ساخته است. از مهم‌ترین اقدامات واحد حسابداری می‌­توان به ثبت معاملات، بودجه­‌ریزی و برنامه‌­ریزی، تصمیم­‌گیری، عملکرد تجاری، وضعیت مالی، میزان اعتبار، تامین مالی و الزامات قانونی اشاره نمود.

 
مدیریت امیر درب

واحد مالی و بازرگانی

واحد مالی و بازرگانی با مجموعه­‌ای از اقدامات که در جهت توسعه مناسبات بازرگانی ارتباط دارد، فعالیت ‌می‌نماید. از جمله مسئولیت‌های این واحد تعیین خط‌مشی شرکت در زمینه­‌های مالی و فروش، برنامه‌ریزی بلندمدت مالی، اقدام جهت تحلیل بازار و انتخاب بازارهای هدف، عقد قراردادهای بازرگانی و بررسی بازار مصرف تولیدات شرکت است.

 

واحد بسته‌بندی

واحد بسته‌بندی وظیفه شناساندن، نگهداری و محافظت محصول در برابر عوامل محیطی، ضربه‌ها و برخورد مکانیکی را از تولید تا مصرف بر عهده دارد. همچنین، طراحی بسته­‌بندی یکی از نکات مهمی است که به بهبود کسب و کار کمک شایانی می‌کند که این کار در این واحد و با همکاری واحدهای تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت صورت می‌پذیرد. پس از فرآیند تولید، محصولات به واحد بسته­‌بندی منتقل شده و پس از بسته‌بندی، به واحد انبار تحویل داده می‌شوند.

گواهی‌نامه‌ها

error: شما اجازه کپی محتوای سایت را ندارید.