همه چیز درباره خرید اینترنتی درب ضد حریق

انسان‌ها به دلیل خطر‌های احتمالی که در کمین خود احساس می‌کنند، همواره به دنبال راه‌هایی برای امنیت جسمی و روانی خود می‌باشند. یکی از خطرهایی که به‌خصوص در قرن‌های اخیر برای انسان مخاطره آمیز بوده و بارها گریبان‌گیر انسان شده است، شعله‌های آتش می‌باشد. در واقع امروزه با گسترش لوازم متعدد برقی و استفاده‌ی فراوان از سوخت‌های فسیلی در صنایع گوناگون، خطر آتش‌سوزی همیشه وجود دارد و یکی از اقدامات در جهت کاهش آسیب‌های وارده در صورت وقوع آتش‌سوزی، به‌کار بردن تجهیزات مختلف بازدارنده و مقاوم در برابر آتش، در ساخت ساختمان‌ها و کارخانه‌جات است. از جمله اقداماتی که امروزه برای کم کردن خسارات در منازل و اداره‌ها انجام می‌شود، نصب درب‌ ضد حریق می‌باشد.

برای خرید بهترین درب‌ ضد حریق نیازی به مراجعه حضوری نیست زیرا می‌توان به راحتی و به صورت اینترنتی درب ضد حریق را سفارش بدهید. خوشبختانه درب‌های ضد حریق باعث کم کردن آسیب و خطر احتمالی دربرابر  آتش شده‌اند و این امر موجب شده درخواست کننده و خواهان بیشتری پیدا کند.

درب های ضد حریق همان‌ گونه که از نام آن مشخص است، در برابر آتش مقاوم هستند اما ناگفته نماند که درب‌های ضد حریق ۲ تا ۴ ساعت می‌توانند از ورود آتش در قسمت‌های دیگر ساختمان جلوگیری کند و بدون شک زمان بسیار مناسبی برای رسیدن نیروی‌های آتش ‌نشانی و فرار افراد حاضر در ساختمان است.

درب ضد حریق،
درب ضد حریق چوبی ،
درب ضد حریق دارای پنجره،
Fire Proof Doors

انواع درب ضد حریق

درب‌های ضد حریق دارای انواع مختلفی هستند که همه افراد به راحتی می توانند استعلام قیمت درب ضد حریق و همچنین بهترین فروشنده درب ضد حریق را جستجو کنند تا با خیال راحت و آسوده خرید بهتری داشته باشند. انواع درب ضد حریق شامل درب های ضد حریق شیشه‌ای درب‌های ضد حریق فلزی یا فولادی و همچنین درهای ضد حریق چوبی می‌باشد.

درب ضد حریق فلزی:

درب های ضد حریق که برخی به آن فولادی نیز می‌گویند زیرا لنگه درب های ضد حریق فلزی از جنس فولاد است، یکی دیگر از موادی استفاده شده در درب‌های ضد حریق فلزی پشم سنگ نسوز می‌باشد باشد و همین پشم سنگ نسوز یکی از بهترین ویژگی‌های این درب محسوب می‌شود زیرا از نفوذ آتش مقاومت می‌کند و مانع آتش سوزی به سایر قسمت‌های ساختمان می‌شود.

درب ضد حریق شیشه ای:

 درب ضد حریق شیشه ای از دیگر انواع درب های ضد حریق هستند البته باید کفت که درب ضد حریق شیشه‌ای نسبت به‌ سایر درب‌های مشابه بسیار گران‌تر است برای همين کمتر در منازل از آن استفاده می‌شود و بیشتر در اماکن تجاری  ا اداره‌‌های مانند بانک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درب ضد حریق چوبی:

معمولا روکش درب‌های چوبی از ام دی اف یا چوب راش است. برای افرادی که علاوه بر ایمنی به زیبایی نیز توجه دارند درب‌های ضد حریق بهترین گزینه می‌باشد زیرا درب‌های چوبی ضد حریق از زیباترین نوع در میان درب های مشابه می‌باشد.

اجزای تشکیل دهنده درب‌های ضد حریق

بلاهای طبیعی گرفته تا اشتباه انسانی همه برای انسان‌ها خطرساز بوده و هستند بعنوان مثال آتش با وجود اینکه همیشه یک نعمت بوده اما همین نعمت می‌تواند باعث آسیب و ضرر باشد به این دلیل باید دنبال چاره‌ای برای پیشگیری از وقوع اتفاق غیرقابل پیش‌بینی باشیم. از جمله اقداماتی که بشر برای ایمنی دربرابر آتش انجام داده می‌شود به محصولات نسوز اشاره کرد که درب‌های ضد حریق نمونه‌ای از این محصولات است. برای داشتن محل کار و زندگی ایمن باید از خرید بهترین درب ضد حریق چشم پوشی نکنیم. در اینجا به برخی از قسمت‌های درب ضد حریق خواهیم پرداخت.

 1. دستگیره درب:

دستگیره ضد حریق یکی از اعضای مهم برای درب‌های ضد حریق می‌باشد زیرا به افراد کمک تا راحت‌تر از آتش بگریزند و جان خود را نجات بدهند. در این درب‌ها از دستگیره پانیک استفاده می‌شود و دلیل آن بیشتر کردن امنیت مصرف کنندگان می‌باشد.

 • لولا درب:

از دیگر از اجزای تشکیل دهنده لولای درب می باشد که از فولاد ساخته شده است و مانع ورود و گسترش آتش و دود به ساختمان می‌شود.

 • تمام اجزای تشکیل دهنده درب‌های ضد حریق از روکش تا لولا و …همه دربرابر آتش مقاوم هستند و حتما باید از نظر استاندارد مرود تایید قرار بگیرند.
درب ضد حریق،
 درب ضد حریق شیشه ای،
درب ضد حریق چوبی ،
درب ضد حریق دارای پنجرهT

درب‌های ضد حریق چه کاربردی دارند؟

درب‌های ضد حریق از دیگر لوازم منزل می‌باشد که ضرورت خرید آن احساس می‌شود و کسانی که قصد خرید آن را دارند بهتر است توقع خود را در حد خرید بهترین درب ضد حریق بالا ببرند و از آنجا معمولا افراد پیش از خرید هر محصول ابتدا به دارایی خود و هزینه محصول توجه می‌کنند باید پیش از اقدام به خرید درب استعلام قیمت درب ضد حریق را انجام دهند. 

 معمولا از ۲ تا ۴ ساعت در برابر آتش مقاوم هستند و مانع انتشار و گسترش آتش به سایر قسمت های ساختمان می شوند. یکی از دلایل ضد حریق بودن این درب‌ها به خاطر استفاده از پشم سنگ نسوز به عنوان عایق حرارتی می باشد زیرا پشم سنگ نسوز می‌‌تواند بیش از ۲ ساعت در برابر آتش مقاومت کند. از دیگر خصوصیات درب‌های ضد حریق استفاده از درزگیر و دیگر اجزای تشکیل دهنده که همگی مانع گسترش آتش و دود در ساختمان می‌شود.

سازندگان درب‌های ضد حریق قبل از تاییدیه سازمان آتش نشانی باید برای گرفتن مجوز و گواهی نامه به وزارت مسکن و شهرسازی رفته و با توجه به روش‌های توصیه شده اقدام به ساخت درب‌های استاندارد کنند.

 مزایای درب های ضد حریق

برای خرید بهترین درب ضد حریق نیازمند آشنایی بیشتری برای خرید این محصول دارید و بهتر است قبل از اقداماتی مانند: استعلام قیمت درب ضد حریق یا جستجو برای یافتن بهترین فروشنده درب ضد حریق و همچنین بهترین سازنده درب ضد حریق با مزایای درب ضد حریق آشنا شوید. در اینجا به صورت مختصر به برخی از مزایای درب‌های ضد حریق اشاره خواهیم کرد.

 1. از مزایای درب‌های ضد حریق می‌توان به نصب آسان اشاره کرد. اما نصب آن را نباید به هر کسی بسپاریم.(حتما از کارشناسان متخصص استفاده می کنید)
 2. مقاومت بالا در برابر ضربه و آتش از دیگر ویژگی‌های خوب درب‌های ضد حریق می‌باشد.
 3. درب‌های ضد حریق دارای زیبایی و تنوع خوبی می‌باشد.
 4. درب‌های ضد حریق با توجه به استاندارد‌ها طراحی شده است.
 5. دسترسی آسان و به اطلاعاتی مانند: استعلام قيمت درب ضد حریق، بهترین فروشنده درب ضد حریق، بهترین سازنده درب ضد حریق نیز باعث شده به راحتی خرید بهترین درب ضد حریق را داشته باشیم.
 6. دارا بودن دستگیره آنتی پنیک  )به راحتی می‌توانیم درب‌ها را باز و بسته کنیم) و آرام بند از دیگر ویژگی‌های خوب درب‌های ضد حریق می‌باشد.
 7. درب‌های ضد حریق هنگام آتش از نظر جانی و مالی باعث کاهش خسارت‌ می‌شود.
 8. درب‌های ضد حریق خطر یا ضرری برای محیط زیست ندارند.
 9. 9.      درب‌های ضد حریق را می‌توان در تمام ساختمان‌های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار بدهیم اما معمولا از درب‌های شیشه‌ای در ساختمان‌های تجاری استفاده می‌شود زیرا علاوه بر قیمت بالا آن در هنگام اتش‌سوزی می‌توان آتش و دود را رصد کنیم.
 10. درب‌های ضد حریق مانع ورود آتش و دود به سایر قسمت‌های ساختمان می‌شود.
 11. این درب‌ها از ورود صدا نیز جلوگیری می‌کنند.(عایق صدا نیز هستند)
 12. قیمت های متنوع نیز از دیگر ویژگی‌های خوب درب‌های ضد حریق می‌باشد. قیمت این درب‌ها به اندازه درب، شرکت تولید کننده و مواد به مار رفته شده در ساخت درب بستگی دارد.

 درب‌های ضد حریق از چه تشکیل شده است؟

درب‌های ضد حریق از اجزای مختلف تشکیل شده است که هر کدام به نحو خود برای مقاومت بیشتر درب مورد استفاده قرار گرفته‌اند در اینجا میخواهیم به برخی از مواد تشکیل دهنده درب‌های ضد حریق اشاره کنیم. یکی از شرکت‌هایی خوب در ایران شرکت امیر درب است که تمام تلاش خود را برای به دست آوردن کیفیت عالی انجام می‌دهد و می‌توان خیلی راحت استعلام قیمت درب ضد حریق را از فروشگاه اینترنتی امیر درب دریافت کنید. یکی از بهترین سازنده درب ضد حریق و از بهترین فروشنده درب ضد حریق بدون شک امیر درب می‌باشد که به شما کمک خواهد کرد خرید بهترین درب ضد حریق را داشته باشید.

 1. درب‌های ضد حریق از لاستیک‌های مقاوم دربرابر آتش(نسوز) ساخته شده است.
 2. جک آرام بند نیز یکی از بهترین ویژگی‌های این درب‌ها می‌باشد.
 3. لنگه این دربها فلزی است.
 4. دستگیره این درب‌ها آنتی پنیک می‌باشد.
 5. استفاده از پشم سنگ نسوز بدون شک کمک خیلی زیادی به مقاومت این درب‌ها می‌کند زیرا پشم سنگ نسوز حدودا ۴ ساعت می‌تواند دربرابر آتش مقاوم باشد.
 6. چارچوب این درب‌ها فلزی هستند و باعث مقاومت این درب‌ها می‌شود.
 7. لولاها و اسکلت(تقویتی) در داخل لنگه‌ها از دیگر قسمت‌های تشکیل دهنده درب‌های ضد حریق می‌باشد.

آشنایی با فروشگاه اینترنتی امیر درب

بدون شک برای خرید بهترین درب ضد حریق باید از اقداماتی مانند: استعلام قیمت درب ضد حریق، بهترین سازنده درب ضد حریق یا بهترین فروشنده درب ضد حریق بهره ببریم. امیر درب (فروشگاه اینترنتی امیر درب) بدون هیچ تردیدی از برترین گزینه ها برای خرید بهترین درب ضد حریق می‌باشد.

در اینجا به اختصار به برخی از انواع درب در فروشگاه اینترنتی امیر درب اشاره‌ خواهیم کرد.

 1. درب ضد حریق تک لنگه دکوراتیو
 2. درب ضد حریق تک لنگه لوکس
 3. درب ضد حریق تک لنگه گالوانیزه مقاوم حریق(مقاومت ۱۸۰ دقیقه) دارای انواع مختلف با تنوع رنگی

مراحل انجام پروژه در امیر درب(فروشگاه اینترنتی امیر درب)

 1. پس از ارتباط گیری از سمت درخواست کننده و رسیدن به توافق اولیه، مهندسین بخش فنی‌ شرکت در محل( پروژه) حاضر می‌شوند و با بررسی شرایط و اقدامات مورد نیاز پیشنهادات خود را به درخواست کننده ارائه می‌دهند.
 2. مرحله دوم انعقاد قرارداد است. این مرحله که پس از توافق اولیه انجام می‌گیرد ابتدا پیش فاکتور تنظیم می‌شود و در صورت رضایت شرکت و کارفرما قرارداد نهایی تنظیم می‌شود. از جمله توافق‌های ذکر شده در قرارداد روند اجرای پروژه می‌باشد.
 3. مرحله سوم بازدید ثانویه می‌باشد. این مرحله ( این بازدید نهایی توسط مهندسین شرکت انجام می‌گیرد) برای اندازه‌ گیری محل نصب درب، فرم و نوع درب، ابعاد چارچوب و… خواهد بود.
 4. مرحله چهارم حمل و نصب درب ساخته شده توسط شرکت می‌باشد. پس از اتمام ساخت درب و هماهنگی با کارفرما درب توسط افراد متخصص در محل موردنظر نصب خواهد شد.
 5. مرحله پنجم رضایت مشتری و تحویل دادن اصالت کالای خریداری شده است.( پس از نصب اگه نقصی وجود داشته باشد شرکت موظف است برای کسب رضایت مشتری نقص را برطرف کند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: شما اجازه کپی محتوای سایت را ندارید.